Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday













  Fixed sequence
  for a fixed price.
  (Clik on class
   name to see
   next dates)   

  (DK)
  Class taught in  
  Danish only

  (ENG)
  Class taught in 
  English only.
  Otherwise
  depending on
  the actual needs.


Dynamic
styles

Iyengar
Yoga

Hatha/
Kundalini
/ Yin

Special
classes

Food

Go to yoganet.dk to sign-up, and manage your profile and sign-ups.

Morning






Late
morning







After-noon











Evening



Yin       
Kristine M Rost
17:00 – 18:30

Back class
Jack Davis (ENG)
17:00 – 18:30

Light Vinyasa
Tanya M (ENG)
10:00 – 11:30

Iyengar
Claus Sørensen
19:00 – 20:30

Vinyasa
Wiebke J (ENG)
19:00 – 20:30

Dinner 18:45
See dates.

Kundalini: Health Rubén R (ENG)
14:30 – 16:00

Dinner 20:45
See dates.

Kundalini Relax
Rubén R (ENG)
19:00 – 20:30

Kundalini Spirit
Rubén R (ENG)
17:00 – 18:30

Hatha (ENG)
Marcello Real
17:00 – 18:30

Sunday noon
Workshops

Iyengar
Claus Sørensen
12:00 – 13:30

Sweaty Vinyasa
Tanya M (ENG)
19:00 – 20:30

Kundalini (ENG)
Agnieszka Bera)
12:30 – 14:00

Prenatal
Agnieszka Bera 17:00 – 18:30 6x

Many
Saturday
Workshops

Iyengar
Marie-Louise T
19:00 – 20:30

Iyengar 1-3
Jack Davis  (ENG)
14:00 – 15:30

Yin
Christina T
14:00 – 15:30

Sweaty Vinyasa
Tanya M (ENG)
19:00 – 20:30

Yin
Maria Stoense
10:45 – 12:15

Yin       
Kristine M Rost
09:30 – 11:00

Iyengar
Jack Davis (ENG) 08:30 – 10:00

Kundalini for all
Agnieszka (ENG)
10:00 – 11:30

Yin       
Kristine M Rost
10:00 – 11:30

Sweat&Restore
Christiane (ENG)
!!
08:15 – 09:30

Hatha
Morten Kok
10:00 – 11:30

Vinyasa (ENG)
Pela X
08:30 – 09:45

Hatha
Morten Kok
10:00 – 11:30

Yin        
Kristine M Rost
17:00 – 18:30


** Special reduced price: 50 DKK Iyengar class Thursdays 19:00

# POP-UP class. Check Yoganet or this list.

!! Wed 8:15 only: Auto-cancel if no one signed up Wed 7:15.
    If not cancelled please sign-up after the deadline also.

Yin Yang
Cathrine Koefoed
17:00 – 18:30

Iyengar Basics
Jack Davis  **
19:00 – 20:30

Vinyasa (ENG)
Christiane B
09:00 – 10:30

Hatha
Morten Kok
15:15– 16:45

Prenatal(ENG)
Agnieszka Bera 13:30 – 15:00 6x

Power (ENG)
Marjaana M
17:00 – 18:30

Vinyasa (ENG)
Christiane B
17:00 – 18:30

Hatha
Federico (ENG)
08:00 – 09:15

Yin       
Kristine M Rost
09:30 – 11:00

Mom&Baby(ENG)
Agnieszka Bera
11:30 –13:00 6x

Vinyasa (ENG)
Pela X
10:00 – 11:30

Yin (ENG)
Sandy Leung
09:00 – 10:30

Kundalini (ENG)
Agnieszka Bera
09:30 – 11:00

Yin
Maria Stoense
08:00 – 09:15

Iyengar
Marie-Louise T
10:00 – 11:30

Yin
Christina T
08:30 – 09:45

Gentle/ 
Restoratives
Marie-Louise T
15:15 – 16:45

Hatha
Morten Kok
10:00 – 11:30

Vinyasa (ENG)
TBA
10:00 – 11:30

Meditation(ENG)
Marcello Real
15:30 – 16:45

NEW

NEW

NEW

NEW

Dynamic Iyengar
Marie-Louise T
17:00 – 18:30

NEW

NEW

Hatha (ENG)
Marcello Real
10:00 – 11:30

NEW

NEW

NEW

Vinyasa (ENG)
TBA
16:30 – 18:00

Yin       
Kristine M Rost
19:00 – 20:30